За Google Пиксели 2 XL Случај 6.0 Луксузни Паричникот СТП Кожа Телефон Случај За Google Пиксели 2 XL Пиксели 2XL Pixel2 XL Флип Задниот Поклопец Торба
Ново - 20 %

За Google Пиксели 2 XL Случај 6.0 Луксузни Паричникот СТП Кожа Телефон Случај За Google Пиксели 2 XL Пиксели 2XL Pixel2 XL Флип

Залиха
DEN 201.60
DEN 161.00
Износот:


Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно. - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка. За Google Пиксели 2 XL Случај 6.0 Луксузни Паричникот СТП Кожа Телефон Случај За Google Пиксели 2 XL Пиксели 2 XL Pixel2 XL Флип Задниот Поклопец Торба
Карактеристики : - 100% Сосема Нов и Висок квалитет на Оригиналниот кожа случај. - Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај - се Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија, маст, и отпечатоци од прсти. - Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и крои - Совршено одговара на вашиот мобилен телефон, флип стил, лесно да се отстрани и да го инсталирате. - Мешани цел купи 2 парчиња или Повеќе можете да добиете попуст од 5%.

Декларираните карактеристики

Материјал:
кожа
Бренд Име:
MODAZONGYE
Карактеристики:
Луксузна СТП кожа
дизајн:
Обична,Гроздобер
Функција:
Анти-удар
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Големина:
6.0 inch
Компатибилен Бренд:
Google
боја:
како се покаже слика
Dropshipping:
Поддршка
Wholesales:
Поддршка
Додаток Тип:
Moblie Телефон Торба
Компатибилен 1:
Телефон Случај За Google Пиксели 2 XL
Компатибилен 2:
Случај За Google Пиксели 2 XL
Компатибилен 3:
За Google Пиксели 2 XL Случај
Компатибилен 4:
За Google Пиксели 2 XL Телефон Случај
Компатибилен 5:
За Google Пиксели 2 XL Случај Кожа
Компатибилен 6:
За Google Пиксели 2 XL Случај

Поврзани производи