PipiFren Мали Мачки Играчки Додатоци Куче Производи За домашни Миленици Маче Играчка Интерактивни Мачка zabawki dla kota gioco gatto
Ново - 29 %

PipiFren Мали Мачки Играчки Додатоци Куче Производи За домашни Миленици Маче Играчка Интерактивни Мачка zabawki dla kota gioco

Залиха
DEN 185.28
DEN 132.00
Износот:

Ве молиме имајте на ум : Тоа е рачни мерења на локации, може да има 2-3 cm грешка. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање. ако имате било какви прашања ,ве молиме контактирајте со нас .бидејќи на временската разлика ,можеби и ние не може да ви одговори на сите одеднаш.ние ќе ви одговори што е можно поскоро, кога ние се онлајн.со почит.
Pipi Fren Мали Додатоци Куче Производи За домашни Миленици Маче Играчка Интерактивни Мачка zabawki dla kota gioco gatto
Големина : Долго : 16 CM* Ширина : 8cm
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако имате било какви проблеми, закуп се чувствуваат слободни да контакт пред да можете директно да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Ви благодариме

Декларираните карактеристики

Големина:
M
Тип:
Мачки
Бренд Име:
PipiFren
Играчки Тип:
Квичат Играчки
Материјал:
Памук
Место на Потекло:
Кина
Тип На Објект:
домашно милениче играчки
Применливи:
Мачка и куче
ID:
W1705006-2
боја:
Како што е прикажано
Играчки Тип:
Џвака Играчки
играчки тип 1:
Квичат Играчки
Материјал:
Кадифен
Материјал 1:
Памук
домашно милениче играчки:
Yes

Поврзани производи