5pcs USB да се НАТОПИ Адаптер Конвертор 4 pin за 2.54 mm PCB Одбор за Напојување DIY
Ново - 4 %

5pcs USB да се НАТОПИ Адаптер Конвертор 4 pin за 2.54 mm PCB Одбор за Напојување DIY

Залиха
DEN 35.52
DEN 34.00
Износот:


USB машки да се Натопи / 2.54 mm линија / 4p, адаптер плоча, заварени машки, телефон Моќ Кабел
Истакнува :
Во моментов, мобилен телефон полнач е насекаде, овој модул се користи за претворање на полначот или компјутер, USB порта за конвенционалните DIP2.54mm pin, голема погодност за вашата апликација!
USB машки да стане DIP2.54mm линија, USB transposons биле запечатени.
Пакет Се Вклучени :
5 x USB да се НАТОПИ Адаптер Конвертор 4 pin за 2.54 mm PCB Одбор DIY Напојување нови
Почитувани пријатели, ако вашата цел повеќе од $5, Aliexpress нема да дозволи ни испрати пакет со тоа што не се достапни за следење информации превозот метод (како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Pro). Па ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако вашата цел повеќе од $5. Или pls сплит вашата нарачка, можете да поднесете повеќе од 2 наредби, бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5 за да бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5, Русија помалку од $2. Ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако сакате целосна следење на информации. Ви благодариме за вашата поддршка!
Драг пријател, Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.Ви благодариме за вашиот поддржува!

Декларираните карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Бренд Име:
diymore
Број На Модел На:
no

Поврзани производи