DoreenBeads Плетенка Чипка Намали Беж Златна 1cm широк Занает DIY Завеси Хривнија Applique Торба Шапка Додаток За 0.9 м 1PC
Ново - 28 %

DoreenBeads Плетенка Чипка Намали Беж Златна 1cm широк Занает DIY Завеси Хривнија Applique Торба Шапка Додаток За 0.9 м 1PC

Залиха
DEN 89.76
DEN 65.00
Износот:


COUNTACT НАС
Можете да Контактирате со Оставање на Порака , Трговија со датотеки, или e-mail .
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 часа . Ви благодариме за вашата поддршка!
ПОВРАТНИ информации
ПРЕВОЗОТ
ПЛАЌАЊЕ
ВРАЌАЊЕ&НАПЛАТА

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Бренд Име:
DoreenBeads
Декорација:
Чипка
Ширина:
1cm
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
AE038465
Ткаенина Тип:
Mesh
Техника:
Плетенка
Материјал:
Пластични

Поврзани производи