2.5 БАР МАПАТА Сензор Цела Апсолутна Зголеми Притисокот За 2003 Година - 2011 Опел ASTRA G H Комбо Corsa Meriva 1.7 CDTI 0281002487 9728786
Ново - 15 %

2.5 БАР МАПАТА Сензор Цела Апсолутна Зголеми Притисокот За 2003 Година - 2011 Опел ASTRA G H Комбо Corsa Meriva 1.7 CDTI 0281002487

Залиха
DEN 974.40
DEN 828.00
Износот:

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, се надевам дека ќе ни остави добар фидбек, што е многу важно за нас, ви благодариме!
IVOK е професионална притисок за светло и сензор на температура на компанија основана во 2009 година.7 CDTI 80 CV 03/2004 - 01/1970 За "Опел" / Vauxhall ASTRA H 1.
За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.7 CDTI 100 CV 08/2004 - 01/1970 За "Опел" / Vauxhall ASTRA H Пауза 1.7 CDTI 80 CV 03/2004 - 01/1970 За "Опел" / Vauxhall ASTRA H 1. Ние ќе го реши проблемот.
На IVOK тим мајстори на јадрото на технологијата на сензор апликација, која вклучувајќи Керамички Притисок, пропелтечи грег тенок филм, Силициум микро топење, итн.7 CDTI 100 CV
03/2005 - 07/2006 За Опел ASTRAVAN МК V 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . Тоа е посветен во R&D, производство и маркетинг на притисок и сензор на температура од нејзиното основање.7 CDTI 16 V 101 CV 06/2003 - 12/2009 За "Опел" / Vauxhall CORSA C (F08, F68) 1. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние само брод да се потврди цел адреси.7 CDTi 80 CV
1.7 CDTI 101 CV 12/2004 - 01/1970 За "Опел" / Опел КОМБО Camionnette/пауза 1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.7 CDTI 80 CV 03/2005 - 01/1970 За "Опел" / Vauxhall ASTRA H ГТЦ 1. На IVOK тим ќе продолжи да работи напорно и да се направи напредок за гол.7 CDTI 16 V 101 CV 12/2004 - 01/1970 За "Опел" / Опел КОМБО Турнеја 1. Ви благодарам многу за изборот на IVOK , Ние нудиме на 7 дена за враќање на услугата. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати ставки или не оставајќи ништо, но позитивни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го Реши вашиот проблем, ви благодарам!
2.7 CDTI 100 CV 08/2003 - 01/1970 За "Опел" / Vauxhall CORSA C Camionnette (F08, W5 L) 1.
Ве Молиме Имајте На Ум :
pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате. За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, ви Благодарам. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот.7 CDTi 101 CV 03/2004 - 01/1970 За "Опел" / Опел ASTRA H Ван 1.7 CDTI 80 CV 03/2005 - 01/1970 За "Опел" / Vauxhall ASTRA H ГТЦ 1.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена
1.
Во професија, искреност, и решителни за концептот, IVOK е цврсто посветен да биде висок квалитет на притисок и сензор на температура на добавувачот.7 CDTi 101 CV 09/2003 - 05/2010 За "Опел" / Vauxhall MERIVA 1. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.7 CDTI 101 CV 08/2004 - 01/1970 За "Опел" / Vauxhall ASTRA H Пауза 1. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот.7 CDTI 80 CV 04/2003 - 01/2005 За "Опел" / Vauxhall ASTRA G Berlíně (F69_) 1.
Нашите производи се движат : Гориво Железнички Притисок Сензор, Цела Апсолутен Притисок Сензор (MAP), Диференцијални Притисок Сензор (DPF), серво Волан Притисок на Маслото Сензор, Притисок на Маслото Switch, Температурни Сензори (Coolant / Ер / Масло / Гориво).

Декларираните карактеристики

Резолуција:
6335606, 97287868
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Стил:
Capacitance Тип
Повторливост:
7472306, 84.305
Мерен Опсег:
97 287 868, 63 35 606
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
линеарна:
10.3022, 15056, 0905396
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Hysteresis:
81.164, 84.305
Бренд Име:
IVOK
Чувствителност:
0281002487, 0 281 002 487
Тип Име:
ЗГОЛЕМЕТЕ ГО ПРИТИСОКОТ СЕНЗОР
Атрибут:
IVOK Бренд Опрема
Потекло:
Кина
Pin Брои:
3-иглички
Притисок Опсег:
20-250 kpa
ОЕМ Дел Број:
0281002487, 0 281 002 487
Производство Дел Број:
6335606, 97287868, 97 287 868, 63 35 606
Другиот Дел Број:
10.3022, 15056, 0905396, 81.164, 84.305, 7472306, 84.305

Поврзани производи