Природни 40x30MM Rhodonite Камен Мушка Teardrop КАБИНАТА Cabochon Дупка Накит ГЕМ Pendant 1PCS H157
Ново - 14 %

Природни 40x30MM Rhodonite Камен Мушка Teardrop КАБИНАТА Cabochon Дупка Накит ГЕМ Pendant 1PCS H157

Залиха
DEN 143.52
DEN 123.00
Износот:


Материјал : Rhodonite
Големина на(Приближно) : 40x30x8 MM ( долго 40mm,Широк 30мм, Дебелина 8мм, Дупка 1.5 мм )
Тежина(Приближно) : 15 g
Количина : 1 buc
Сликите се земени под светлина,Па бои може да неизбежно се разликува малку од сликата.
Над објектот е само претставник,ќе добијат сличен објект.
Конверзија : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MM
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме да се купи на повеќе од $ 5.00 така што ќе можат да уживаат во побрзо и trackable Меѓународна Шпедиција.
Контакт Со Нас На :
Ако имате било какви прашања во однос на мојата предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. Јас сум многу среќен да одговори на сите прашања. Поради разликата на временската зона помеѓу Гуангжу и вашата локација, понекогаш одговорот ќе биде одложен. Ве молиме да бидете трпеливи, ви благодарам.
Повратни информации :
Ако сте среќни со купување тука, јас љубезно се очекува да ја напушти pisitive повратни информации до нас како на почетокот како што можете да.
Ние го цениме вашиот бизнис и коментари.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WANGDONG
Објектот Форма:
Круша Форма
Број На Модел На:
H157
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
15g
Надворешниот Дијаметар:
1mm

Поврзани производи