Сосема Нов Мотор Черепот Пламен Дизајн Резервоарот Decal Налепница За Спортските Nightster Железо XL883 Четириесет и Осум седумдесет и две XL1200

Сосема Нов Мотор Черепот Пламен Дизајн Резервоарот Decal Налепница За Спортските Nightster Железо XL883 Четириесет и Осум седумдесет

Залиха
DEN 714.24
Износот:


Материјал : Лепило Боја : На слика во боја(Бела Со Црн) Состојба : 100% Сосема Нов Fitment : Универзална
Овој објект не вклучуваат резервоарот!
Порака мене со вашата боја на избор, кога ќе ги нарачате или Бела Со Црн ќе брод стандардно!

Декларираните карактеристики

боја:
Сребро Црна, Хром Црна, Црвена Црна, Бела Црна, Сина, Црна, Жолта Црна
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
0.01cm
Објектот Ширина:
12.1cm
Објектот Должина:
29.8cm
Материјал Тип:
Лепило
Објектот Тежина:
80g
Бренд Име:
riking-vaiders
Тип На Објект:
Decals & Налепници

Поврзани производи