MSD6308RTEC-СИ MSD6308RTEC MSD6308 BGA Применливи за интегрирани кола Оригинален Производ 2 парчиња/многу

MSD6308RTEC-СИ MSD6308RTEC MSD6308 BGA Применливи за интегрирани кола Оригинален Производ 2 парчиња/многу

Залиха
DEN 720.00
Износот:


'MSD6308 RTEC-СИ MSD6308 RTEC MSD6308 BGA Применливи за интегрирани кола Оригинален Производ 2 парчиња/многу

Декларираните карактеристики

Состојба:
Нови
Примена:
TV
Напон:
V
Моќ Дисипација:
W
Температурата На Работа:
C
Број На Модел На:
MSD6308RTEC-СИ MSD6308RTEC MSD6308 BGA
is_customized:
Yes
Бренд Име:
CYTX
Тип:
Компјутерски чипови
Пакет:
BGA
is_customized:
new
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.01kg (0.02lb.)
Пакет Големина:
8cm x 8cm x 8cm (3.15in x 3.15in x 3.15in)

Поврзани производи