ZMSM 2017 Долг Ракав Фудбал Поставува Работи Фудбал Јакна и Панталони Тренерки Обука Одговараат на Деца до Возрасни Фудбал Униформи DIY
Ново - 18 %

ZMSM 2017 Долг Ракав Фудбал Поставува Работи Фудбал Јакна и Панталони Тренерки Обука Одговараат на Деца до Возрасни Фудбал Униформи

Залиха
DEN 1094.40
DEN 898.00
Износот:

Забелешка :
1. Овој производ може да се изменуваат. Ако треба да се прилагодите вашето име, број, тим логото, ве молиме контактирајте со нас и да опишете вашето барање.
2. Ако не сте сигурни за вашата големина, ве молиме контактирајте со нас.
Големина на табелата :
Производ :
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.
2. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.
3. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа,Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail .

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
ZMSM
Материјал:
Памук,Полиестер,Микрофибер
Функција:
Брз Сува, Дише, да ги Задржи топло
Ткаенина Тип:
Broadcloth
is_customized:
yes
Должина На Ракав:
Целосна
број:
MZJ 7400+7700

Поврзани производи