2 парчиња/многу NILLKIN Екран Заштитник за Sony Xperia xz1 Ултра-тенок транспарентен/мат Заштитна Фолија за Sony Xperia XZ1

2 парчиња/многу NILLKIN Екран Заштитник за Sony Xperia xz1 Ултра-тенок транспарентен/мат Заштитна Фолија за Sony Xperia XZ1

Залиха
DEN 288.00
Износот:

2 парчиња/многу NILLKIN Екран Заштитник за Sony Xperia xz1 Ултра-тенок транспарентен/мат Заштитна Фолија за Sony Xperia XZ1
За Sony Xperia XZ1 Супер Јасно Анти - отпечатоци Заштитна Фолија
За Sony Xperia XZ1 Мат Заштитна Фолија

Декларираните карактеристики

Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Со Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
NILLKIN
Компатибилен Телефон Бренд:
Sony Ericsson
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Модел:
За Sony Xperia XZ1
Производот Категорија:
заштитна фолија
Производ Во Боја:
транспарентен/Мат
Функција:
Екран Заштитник за Sony Xperia XZ1
функција 1:
Мат филм за sony xperia xz1
функцијата 2:
супер јасно HD Филм за sony xperia xz1

Поврзани производи