JEXXI Најниска Цена 925 Фунта Сребрен Накит Мода Круг Цвет Кристал Прстен за Жените Женски Свадба Партија Додатоци
Ново - 34 %

JEXXI Најниска Цена 925 Фунта Сребрен Накит Мода Круг Цвет Кристал Прстен за Жените Женски Свадба Партија Додатоци

Залиха
DEN 243.84
DEN 161.00
Износот:


925 Фунта Сребрена Свадба Ангажман Прстени Додаток Материјал : Sterling Silver& Кубни Циркони Големина : Како Што Е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов
Сребрен Накит

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
J17201
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Компатибилност:
n
Функција:
n

Поврзани производи