2017 Нови Есенски Жените Блузи, Плетени Комбинација Лажни Две Парчиња, Женска Блуза На Долги Ракави Секојдневен Кошула Жените Блузи Мода Blusas
Ново - 27 %

2017 Нови Есенски Жените Блузи, Плетени Комбинација Лажни Две Парчиња, Женска Блуза На Долги Ракави Секојдневен Кошула Жените

Залиха
DEN 888.00
DEN 648.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
Mikialong
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Повик
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер

Поврзани производи