00D Најлон Торбичка Преносни Качување Кампување Тактички Molle Торба 6 Отворено Мобилен Телефон Паричникот Патување Воена Спорт Половината Пакет j2
Ново - 20 %

00D Најлон Торбичка Преносни Качување Кампување Тактички Molle Торба 6 Отворено Мобилен Телефон Паричникот Патување Воена Спорт

Залиха
DEN 191.52
DEN 153.00
Износот:

ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Пакет содржи : 1 x EDC Воена Тактичка Торба
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни : превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние'll прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).
Најновите 600 D Отворено Воена Тактичка Живот Торба Мултифункционален Алатка Торбичка EDC Извори Зглоб Лов Трајни Појас Пошта Пакети
Технички карактеристики : материјал : Најлон 600 D Тежина : 100g Големина : 16.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, какви 's цената на големо? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати на предмети
'.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.5 cm (L) * 7 см (W) Карактеристики : направен од висок квалитет на најлон материјал, практична и издржлива и со притискање на копчето за назад, лесно да се стави вашата торба за на вашиот појас или вест извори Vel цртање во предниот за прилогот на далноводи најдобро да се носат лични предмети, како што се Мобилен Телефон, паричник, картички, клучеви итн. Земавме овие фотографии од самите себе. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Врз основа на досегашното искуство. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Декларираните карактеристики

Капацитет:
Други
Бренд Име:
Hewolf
Материјал:
Најлон
Пол:
Унисекс
Дожд Маска:
No
Ранци Тип:
Надворешната Рамка
Број На Модел На:
отворено торба
Функција:
одговараат за мобилен телефон паричникот цигара и така натаму

Поврзани производи