SKMEI Мажи Спортски Часовници Relogio Masculino Часовник во Светот Време Компас Одбројување рачни часовници 50 МЕТРИ Водоотпорен 3 Аларм Дигитален часовник
Ново - 25 %

SKMEI Мажи Спортски Часовници Relogio Masculino Часовник во Светот Време Компас Одбројување рачни часовници 50 МЕТРИ Водоотпорен

Залиха
DEN 1096.32
DEN 822.00
Износот:

2017 Нови SKMEI SKMEI Мажи Спортски Часовници Relogio Masculino Часовник во Светот Време Компас Одбројување рачни часовници 50 МЕТРИ Водоотпорен 3 Аларм Дигитален часовник Пол : Мажи.Момче Стил : Спортот.Мода Движење : Тајван IC Чип сет Бои : Црна.Зелена Случај Материјал : PC Бенд Материјал : СТП Тока тип : Тока се Види на Бирање : Круг Dial Дијаметар : 51mm Случај Дебелина : 14mm Бенд Ширина : 22mm Wristband Должина : 265mm Тежина : околу 0.15 kg Отпорност на Вода Длабочина : 5 ATM Функции : Компас.Повеќе Часовна Зона.Одбројување.Стоперката.Летно Време.12/24 Hour.Недела.Календарот.3 Alarm.50 M Отпорен на Вода Карактеристики : Мултифункционален,50 МЕТРИ Водоотпорен Пакување содржина : 1 × Спорт Види (БЕЗ КУТИЈА)

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
SKMEI
Пол:
Мажи
Стил:
Спорт
Движење:
Дигитални
Случај Материјал:
Пластични
Бендот Должина:
26.5 cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Функција:
Алармот,Назад Светлина,Отпорен На Вода,Шок Отпорни,Престане Да Се Види,Да Се Заврши Календарот,Повеќе Време Зона,Хронограф,Компас
Dial Дијаметар:
51mm
Број На Модел На:
компас види мажите мода 2017
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Смола
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
PU
Бендот Ширина:
22mm
Случај Дебелина:
14mm
Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Летното Сметање На Времето:
Летно Време зглоб часовници
време дисплеј:
12/24Hour
Спортски Времето:
Одбројувачки мажите се види спорт
Тип На Единица:
парче спорт види мажи
Тежина На Пакет:
0.2kg (0.44lb.)
Пакет Големина:
10cm x 9cm x 7cm (3.94in x 3.54in x 2.76in)
Компас види мажи:
Компас види мажи
Relogio Masculino Дигитален Часовник:
Relogio Masculino Дигитален Часовник
2017 нови мажите sport:
2017 нови мажите sport

Поврзани производи