Нов производ 4mm Кожа Текстил, Хартија Overstitch Тркала DIY Шиење Кожа Занает Алатка Челик Заб Тип Марк Scraper RX083

Нов производ 4mm Кожа Текстил, Хартија Overstitch Тркала DIY Шиење Кожа Занает Алатка Челик Заб Тип Марк Scraper RX083

Залиха
DEN 129.12
Износот:


Материјал : пластични +Челик
Боја : како на сликата
Должина : и 17,5 см
Игла Должина : 4mm
Крпа Круг со дијаметар : 2.5 cm
Количина : 1 buc
Овие предмети се меша по случаен избор,па Боја на Стоката која сте ја добиле можат да бидат не баш исто како слика шоу.

Декларираните карактеристики

Материјал:
Челик
Бренд Име:
QJH
Тип:
Алатка Поставува
Употреба:
Крстот-Бод
Материјал:
пластични +Челик
боја:
како на слика
Должина:
17.5cm
Игла должина:
4mm
Крпа Круг со дијаметар:
2.5 cm

Поврзани производи