100pcs Мини Микс Усни Flatback Смола Копчиња Scrapbooking DIY Appliques PT90
Ново - 10 %

100pcs Мини Микс Усни Flatback Смола Копчиња Scrapbooking DIY Appliques PT90

Залиха
DEN 143.52
DEN 129.00
Износот:


100% Сосема Нов
Materlia : Смола
Големина : 17mm*8мм прибл
Боја : Комбинација
КОЛИЧИНА : 100pcs

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Обликот:
овална
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Декорација:
Монистра
Бренд Име:
Edelweiss
Материјал:
Смола
Стил:
Месо тело
Техника:
Опфатени
Број На Модел На:
17mm*8мм прибл

Поврзани производи