PGI-520 CLI-521 refillable Мастило кертриџ со ЛАК Чипови За Canon PIXMAiP3600/iP4600/iP4700/MP540/MP550/MP560/MP620/MP620B/MP630

PGI-520 CLI-521 refillable Мастило кертриџ со ЛАК Чипови За Canon PIXMAiP3600/iP4600/iP4700/MP540/MP550/MP560/MP620/MP620B/MP630

Залиха
DEN 383.52
Износот:


PGI-520 CLI-521 refillable Мастило кертриџ со ЛАК Чипови За Canon PIXMAi P3600/i P4600/i P4700/MP540/MP550/MP560/MP620/MP620 B/MP630
Производи : 1x Поставите Refillable мастило касети Празни (5colors)
Состојба : Нова бренд и празно( без мастила), Со ЛАК чипови
Компатибилност печатач :
За Canon PIXMA i P3600/i P4600/i P4700/MP540/MP550/MP560/MP620/MP620 B/MP630/MP640/MP980/MP990/MX860/MX870
Кертриџ модел :
PGI-520 Б.К refillable мастило кертриџ со чип x 1 компјутер
CLI-521 Б.К refillable мастило кертриџ со чип x 1pc
CLI - 521 C refillable мастило cartrdige со чип x 1pc
CLI - 521 М refillable мастило кертриџ со чип x 1pc
CLI - 521 Y refillable мастило кертриџ со чип x 1pc
Боја : C/ M/ Y/ Б.К/Б.К.
Пакет :
PGI-520 CLI-521 refillable Мастило кертриџ Со ЛАК чипови
Предности :
1.нов и висок квалитет
2. Висок квалитет и прифатлива цена.
3. Лесно да се инсталира и се користи едноставно.
4. тоа мастило рефил последователно по мастило го снема.
5. Добро за environmeantal заштита.
Плаќање :
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу :
Ако постои било каков проблем за плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт. Напомена :
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака
Превозот ќе се организира во рок од 7 дена после потврда на плаќањето
Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен
1) ве Молиме проверете следење на информации за следење на веб-сајт, и 3-7 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани. Ако било какви проблеми за следење на информации ,pls контактирајте со нас пред да се стави ред да се оспоруваат
2) ве Молиме контактирајте не преку порака ,e-mail, или трговија менаџер, ако имате било какви други барања.
3) ве Молиме проверете пакетот и предмети се дали непроменети. Контакт со нас на :
Ние остави позитивни повратни информации за вас, откако receiveing плаќање. Вашето мислење е многу важно за нас, Позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови,ве Молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.
Ако било какви прашања, ве Молиме слободно контактирајте со нас , Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, поради временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш, Ние ќе ви одговори на работа пат во Кина

Декларираните карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,M,Други,Y,K
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Број На Модел На:
PGI-520 CLI-521
Бренд Име:
TOPPARTS
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Тип:
refillable мастило кертриџ
Состојба:
Нови
боја:
5 бои
Функција:
Со ЛАК чипови
Пакет:
кутија пакет

Поврзани производи