Мајмун Нишалка за на Дрво одбор игра за смешни партија игри Parentchild интерактивни Развие интелигенција игра играчка за деца, образовните
Ново - 15 %

Мајмун Нишалка за на Дрво одбор игра за смешни партија игри Parentchild интерактивни Развие интелигенција игра играчка за деца,

Залиха
DEN 757.92
DEN 644.00
Износот:


Мајмун Нишалка за на Дрво одбор игра за смешни партија игри Родител-дете интерактивни игри и играчки за децата за образовни Правила на Играта: Внимателно hange мајмуните на палма. Повеќе мајмуни кои висат, повеќе од една шанса дека палма ќе падне и на мајмун ќе се разбегуваат. Првиот играч кој може да hange сите на неговиот или нејзиниот мајмуните на дрвото успешно да се победи на играта! Играње на играта : најмладиот играч започнува играта. На вашиот пак, се вртат на ротари рулет за да видите како многу мајмуни ќе мора да се откажам од дрвото. Можете да поставите мајмуните било каде на дрвото. Директно од гранките или од кои било други мајмуни веќе виси на дрво. Ако ви се вртат dial и тоа земјиште на слика на голем мајмун, Ќе мора да се откажам вашиот голем мајмун во дрво. (Ако веќе сте се стави вашиот голем мајмун во дрво, тогаш вашиот пак е над) Таа е следниот играч чекор. Освојувањето на играта : Кој е прво да се откажам сите на неговиот или нејзиниот мајмуните на палма победи на играта. Ако пред секој играч може да го направи ова, на палма topples, тогаш играчот со најмалку мајмун лево победи.
Бидете внимателни: Прирачник за мерење, тежина, големина, мала грешка пакувањето на Производот ќе биде надграден нередовно! Топло совет : ве Молиме забележете дека поради осветлување ефект и display brightness / contrast и други прилагодувања, во сликата на сајт и вистинската боја на предмети, може да постојат суптилни разлики. Напомена : 1. Бидете сигурни дека вашата моментална адреса е точно кога ќе закажете 2. Ве молиме одберете превозот метод и платниот налог, вклучувајќи го и превозот (ако сте треба да ги сноси товар). 3. Треба да се плати во рок од 1-2 дена! Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Не можеме да се осигура дека сите меѓународни превозот време, поради обичаи и географски разлики во одделни земји, може да влијае на времето за испорака. Ние ќе пакување и транспорт на пакет што е можно поскоро! Нашата гаранција : Ако не сте задоволни со квалитетот на нашите производи за 100% , може да одлучите да го промените стоката во рок од 30 дена по датумот на испорака на стоки, транспорт на товар на купувачот, не ја оштетува стоката и оригинално пакување. Контакт со нас : Ако ви треба помош или имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро, додека вашето задоволство. Ви благодарам многу за вашата поддршка и охрабрување. Повратни информации : Драги пријатели, вашето задоволство е наша услуга начело, и вашата повратна информација за нас е многу важно. Ако сте задоволни, ве молиме да ни даде 5 ѕвезда евалуација и висок НСД услуга во време. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Не брзаат да се направи било лоши коментари. Ајде да ви помогне со сите проблеми, вклучувајќи го и целосна наплата и замена на стоки! Ви благодарам многу за доаѓање. Ви посакувам среќен живот и со нетрпение очекуваме да вашата посета следниот пат!

Декларираните карактеристики

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
ANUOTONG
Предупредување:
да се чува далеку од оган
Животни:
Мајмуните
Број На Модел На:
jk-415
Тема:
Животни
Димензии:
36*7*23CM
Батеријата:
NO
Mfg Серија Број:
Играчка
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS

Поврзани производи