2017 Жените Чевли Посочи Пети Пумпи Патент Кожа Фустан Чевли на Високи Потпетици Брод Чевли Свадба Чевли Zapatos Mujer Борбата боја
Ново - 10 %

2017 Жените Чевли Посочи Пети Пумпи Патент Кожа Фустан Чевли на Високи Потпетици Брод Чевли Свадба Чевли Zapatos Mujer Борбата

Залиха
DEN 779.52
DEN 702.00
Износот:


започнете
крајот
Големина : 34 ,35,36,37,38,39,40, големина.
Материјал : Патент кожа
Пета Висина : 10 CM
Боја : погледнете како слика
Повод : Вокален концерт,Вечер, Забава, Матурска,саем, Коктел, Венчавка,Работа,перформанси
Ние брод на сите наредби ПОБРЗО по вашата исплата заврши. Како и за што постојат повеќе производи на нашиот магацин,
па кога ќе се сретнат со некои производи кои се надвор од акциите откако ќе поставите цел, само donot грижете се,
ние ќе ве информира за прв пат. Се надеваме дека ќе може да се разбере, благодарам, драги.
Ако вашата цел е многу итна, pls изберете го изразат како што курирската служба DHL , EMS итн. Бидејќи кина пост времето за испорака е
не се многу стабилни. формат како што следува може да се земе како референца.
Превозот Начин
Време На Испорака
Кина Пост
ако без одлагање,тоа ќе пристигне во рок од 15-35 дена,
ако стоката ослободување многу бавно, тогаш тоа ќе се 35-60 дена
DHL
5-10 работни Дена
EMS
10-25 работни дена
Fedex
5-15 работни дена
Epacked
15-25 работни дена
1.7 дена Нема причина да се вратат : Било какви производи може да се врати за размена или да се вратат само под добра состојба во рок од 7 дена откако ќе се примени,купувачот плати се врати превозот надомест,или ќе даде предлог да се направи најдобро решение.
2.Кога стоката стигнат,ако се најде пакетот беше оштетен,pls не го потпише тоа,треба да се земе некоја слика за штетата пакет прв,
и ако најде на стоки имаат оштетен, исто така,, а потоа можете да се жалите на вашата локална поштата,се надевам, ќе може да се разбере,ви благодариме.

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Обвивка Материјал:
PU
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Затворање Тип:
Лизга-На
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пумпа Тип:
Т-Рака
Insole Материјал:
ЕВА
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Бренд Име:
УБЕДУВАМ ГЛУВЦИ
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Број На Модел На:
11900
Стил:
Класици

Поврзани производи