За Wiko uPulse Лајт У Пулсот Лајт 5.2 Меки TPU Случај Гел Удобно Мат Заштитна Телефон Силиконска Маска

За Wiko uPulse Лајт У Пулсот Лајт 5.2 Меки TPU Случај Гел Удобно Мат Заштитна Телефон Силиконска Маска

Залиха
DEN 71.52
Износот:


[ Ве Молиме Имајте На Ум : ]
1. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Не отворајте спор случајно.
2. Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. Не се Менува откако ќе се плати цел.
3. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина.
Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс,
ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~
4. Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи,
инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
За Wiko u Pulse Лајт 5.2" Меки TPU Случај Гел Удобно Мат Заштитна Телефон Силиконска Маска
Љубезно потсетување : Ако купувате 2 Парчиња, можете да добиете попуст од 5%.
Карактеристики : *100% сосема нов. *Луксузни висок квалитет TPU. *Лесно snap-на инсталација. *Прецизно да се намали отвори за да се овозможи целосен пристап до сите функции на вашиот телефон. *Многу удобно мат чувство на допир. *Функција : мека, анти-удар. *Повеќе други модели, во нашата продавница. Компатибилен Модел : * * * За Wiko u Pulse Лајт 5.2 Инчен Пакет се Вклучени : 1 x Мека TPU Случај

Декларираните карактеристики

Материјал:
За Wiko uPulse Лајт
дизајн:
Обична,Транспарентен,Мат
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Големина:
5.2 Inch
Карактеристики:
Издржливи. Флексибилен
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
HANPINYOU
Компатибилен Бренд:
Wiko
Материјал:
Силиконски/Гел/Гума
Карактеристики:
Ултра Тенок, Удобно Чувство На Допир, Shockproof
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Тип:
Мека TPU Заштита Назад Школка
Стил:
Пудинг Случај
боја:
Јасно
Компатибилен Модел:
За Wiko uPulse У Пулсот Лајт 5.2 Инчен

Поврзани производи