Корејски Тренд Ултра - Широк Кадифени Ткаенини ремени Мода Грб Додатоци Pin Тока Декоративни Појас Со Крзно Половината Декорација
Ново - 20 %

Корејски Тренд Ултра - Широк Кадифени Ткаенини ремени Мода Грб Додатоци Pin Тока Декоративни Појас Со Крзно Половината Декорација

Залиха
DEN 431.52
DEN 345.00
Износот:


Корејски Тренд Ултра - Широк Кадифени Ткаенини ремени Мода Грб Додатоци Pin Тока Декоративни Појас Со Крзно Половината Декорација

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Појаси
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
Б-063
Тока Ширина:
7cm
Стил:
Повик
Појаси Материјал:
Faux Кожа,Метал
Појас Ширина:
7cm
Тока Должина:
9CM
Бренд Име:
baoxiu

Поврзани производи