12pcs во 1 Кутија Скршени Extractor Завртка Puller Надвор Поставите Смена Високо Квалитетен Челик Алатки Вежба Трајни производи За Дрво
Ново - 10 %

12pcs во 1 Кутија Скршени Extractor Завртка Puller Надвор Поставите Смена Високо Квалитетен Челик Алатки Вежба Трајни производи

Залиха
DEN 606.24
DEN 546.00
Износот:


12pcs во 1 Кутија Скршени Extractor Завртка Puller Надвор Поставите Смена Високо Квалитетен Челик Алатки Вежба Трајни производи За Дрво
Големина : 193 x 135 x 41 mm Пакување : 11 Компјутери / Кутија Тежина : Околу 500 g Материјали : Челик Продажбата Начин : трговија на Големо и Мало Квалитет : со Висок Квалитет A+++(Нов) Функција : Завртка Extractor Сет

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Xueliee
Тип:
Центар Вежба Малку
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
Вежба Трајни Производи За Дрво
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Употреба:
За Дупчење Дрво
is_customized:
Yes
Должина:
Како Што Сликите Покажуваат

Поврзани производи