CNC Струг Алатка Алуминиум Карбид Внесува WNMG080404/WNMG080408 -AK H01 Струг Машина Алатки За Алуминиум И Бакар Машински
Ново - 0 %

CNC Струг Алатка Алуминиум Карбид Внесува WNMG080404/WNMG080408 -AK H01 Струг Машина Алатки За Алуминиум И Бакар Машински

Залиха
DEN 1017.12
DEN 1017.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Вметнете Ширина(mm):
10PCS, 50PCS, 100PCS
Агол:
WNMG080408, WNMG080402, WNMG080404
Обложување:
no
Материјал:
Тешко Легура
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Тврдост:
Стандард
Број На Модел На:
WNMG080402/WNMG080404/WNMG080408

Поврзани производи