Нови 5D Diy Дијамант Сликарство Mandala Крстот Бод Полн Плоштад Кристал Слики Дијамант Везови Комбинација Мозаик Везана
Ново - 31 %

Нови 5D Diy Дијамант Сликарство Mandala Крстот Бод Полн Плоштад Кристал Слики Дијамант Везови Комбинација Мозаик Везана

Залиха
DEN 316.32
DEN 218.00
Износот:


Пад На Превозот
Имаме Најдобар Квалитет, Добра Услуга Добра Цена - Бренд име : KUFWKEY Дијамант Сликарство -Функција : плоштадот дијамант сликарство -Материјал : 2,5 mm плоштадот Смола Дијамант -Боја Количина : 30-45 Бои -Употреба : почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок -За воена Вежба : 100% Целосна Вежба -За Рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка -Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори -Пакет Вклучуваат : Комплетна вежба дијамант , печатен текстил, алатки За дијамант количина : со 20%~30% повеќе квантитет на дијамант, апсолутна доволно достапни Големини : ве Молиме изберете Материјал : Памук и Квадрат дијамант употреба : diy дијамант слика ; дијамант везови слика; Ставки вклучени : 1.
Време на испорака
1. Доволно смола дијаманти.Во споредба со традиционалните смола сликарство,нашите дела имаат поголема смисла на stereophotograph и луксуз, совршено се изразува со нов стил смола дијамант, стои за вашиот домот вкус за куќа декорација! Смола дијамант е произведен од страна на само неколку производители. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Доволно смола дијаманти. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3. Комбинација на овие два стилови ќе го направи слика се појави за да биде повеќе домот, во текстура со shinning светлината. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела)
3.
Обичај фото
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние може да се направи сопствен фото отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. Продажба на дијамант сликарство се продава нема проблеми со квалитетот не се врати. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас! За Нас Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Agassi 's смола дијамант состои од 447 дијаманти со различни бои за да го изразат боја промени се потребни во секакви услови. Во меѓувреме, тој, исто така, ќе земе многу на работници да ги собереш дефицит на предмети со таква мала големина. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Везана 5 D Diy Дијамант Сликарство Цвет Крстот Бод Плоштад Полн Мозаик Дијамант Везови Духовна Слики Дома Декор Големина : 20x20cm 25x25cm 30x30cm 40x40cm 50x50cm 55x50cm 35x35cm
D IY Дијамант Сликарство
Материјал
Памук и смола дијамант
Ставки вклучени
1. Ви благодариме! Експрес Испорака Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник. Производ димензии се наведени во опис на производот во смола вежба за професионални фабрика за масовно производство, но исто така мал, постои неизбежна неисправни вежба, ви Благодариме за разбирањето! Со смола дијамант се случува да биде повеќе со повеќе од 30%, помалку дупчење феномен, генерално, не се појави, ве молиме остатокот увери купување. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник.

Декларираните карактеристики

Големина:
20x20cm, 30*30cm, 40*40cm, 50*50cm, 35x35cm, 55x55cm
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Портрет
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
KUFWKEY
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Надворешното Пакување:
сите слика спакувани во тек
Ткаенина Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство /Дијамант Мозаик
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Материјал:
Плоштад Вежба Смола
customzied:
кориснички прифати
детали:
Полн плоштад смола дијаманти со печатени слика
Вежба стил :
100% вежба , да се заврши вежба , целосна вежба
Повеќенаменски:
Спалната соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија,Дома декор
Недовршениот:
не,треба вашиот рачно изработени
Име на производ:
Дијамант Сликарство Крстот Бод/Уште живот
Големина:
60x60cm 65x65cm 30x30cm 40x40cm 50x50cm 55x50cm 35x35cm

Поврзани производи