Нови Пристигнување 2017 Зима Работи Чевли за Жени Евтини, Лесни Патики Вистинска Кожа Дише Спорт Ниска DMX Отворено Атлетски
Ново - 27 %

Нови Пристигнување 2017 Зима Работи Чевли за Жени Евтини, Лесни Патики Вистинска Кожа Дише Спорт Ниска DMX Отворено Атлетски

Залиха
DEN 2835.84
DEN 2070.00
Износот:

modname=ckeditor

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5
Бренд Име:
HUMTTO
Пол:
Жените
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Функција:
Дише,Масажа
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Outsole Материјал:
Гума
Датум На Издавање:
Winter2017
Функција:
Автоматиката
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ниво На Пракса:
Напредни
Затворање Тип:
Чипка-Up
За Растојание:
Половина Маратон(>20km)
Применливи место:
Хард Суд
Технологија:
PTPP
Број На Модел На:
ХТ-2611
Insole Материјал:
ЕВА
спортски тип:
Начин на живот
Горната Висина:
Ниска
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање

Поврзани производи