Нова Игра NieR Автомати 2B Т-маица NieR:Автомати Т Кошула Мажи Жени Блузи Tees TX009
Ново - 47 %

Нова Игра NieR Автомати 2B Т-маица NieR:Автомати Т Кошула Мажи Жени Блузи Tees TX009

Залиха
DEN 959.52
DEN 508.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Материјал:
Лен,Lycra,Памук
Јака:
О Деколте
Ткаенина Тип:
Batik
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Бренд Име:
CLLMKL
Sleeve Стил:
краток ракав
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Цртан филм
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Streetwear

Поврзани производи