Новиот година Божиќ снежен човек свеќа калап сапун мувла кукла Снешко бебе сапун мувла силиконски калап деца присутни Божиќ подароци

Новиот година Божиќ снежен човек свеќа калап сапун мувла кукла Снешко бебе сапун мувла силиконски калап деца присутни Божиќ

Залиха
DEN 604.80
Износот:

Новиот 2015 година Божиќ снежен човек свеќа калап сапун мувла кукла Снешко бебе сапун мувла силиконски калап мувла деца присутни Божиќ подароци ставка Име на Производ сапун мувла Мувла Големина
9.5*7*7.5 cm
мувла Тежина
275g дизајн кога бебето спие во крило со мечка
Описи
- силиконски калап за правење на сапун, свеќа или полимер глина.
- Направени на квалитет со силиконска со добра издржливост и флексибилност.
- Лесен за употреба и чистење
- Добра практика за да се направи годишнината или роденденски подарок.
- На силиконски калап боја може да биде како клиентите requireme
Совет : за почитување на клиентите здраво продавачот, овој производ е една цена, ве молиме да се слика на производот, ве молиме оставете порака што сте ја одбрале производи и производ големина бебе име, не остави порака ние случајно испрати мувла.
ПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА
1.за пакетот ние ќе го искористите на најдобар квалитет материјал за вас,тоа може да се направи,но обично се користи пп торба за пакување,ако имаш некои подетални бара,само да се направи потврда за мене
2.за превозот : Со цел да се намали штетата за време на транспортот ,јас мислам дека ние треба да разговараат за повеќе од јасно пред пратката
Нашата мисија е фокусирана на Квалитетот, Услугата и Цена
Нашата компанија е комбинација на производство и трговија со 2 години работно искуство во производство.
Служба : Ние обезбеди консултантски услуги за силиконска гума дел технички информации, како и ефикасна по продажба на одговори за да се намали одлагање или отпад за вашата инвестиција во проект создавање и производство.
Со нашиот принцип на "квалитет и заедничка корист, клиентите прво", искрено очекуваме да соработува со пријатели од целиот свет за развој во иднина. Ние ви посакам добредојде да patronize нас и да се направи бизнис преговори со нас.
Квалитет : Сите производи се во согласност со безбедност на храна меѓународните правила. RHOS , Американската ФДА, Германија LFGB.
Цена : врз Основа на нашето искуство во производство постапка и добро дизајниран производство распоред,можеме да ги намали трошоците за производство и да се зголеми конкурентноста.
Нашите Главни пазар во светот
предност
1.Вистински производителот, завршен печење алатки catagory
2.професионален дизајн и продажба тим
3.еден-стоп услуга извори
4.контрола на квалитет и време на испорака е строго контролирани
5.се наоѓа во главниот град на кина, Пекинг, со совршен објекти

Декларираните карактеристики

боја:
Apple, Ne Ne, Nikki, Abby
Тип:
Десерт Алатки
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Број На Модел На:
LX-596
Десерт Алатки Тип:
Габи,
сертификација:
CE / ЕУ, ФДУ, LFGB, SGS
Функција:
Еко-Пријателски, Порибено
Материјал:
100% храна одделение силиконски
Отпорност На Топлина:
-40 / +260°c
Место на Потекло:
Пекинг, Кина (Копно)
Тврдост:
може да се ревидира како употреба, 20, 25
боја:
било која боја ви се допаѓа Случаен испорака
дизајн:
Рачно Изработени Сапун
Употреба:
калап за правење на сапун или смола глина

Поврзани производи