МНОГУ 20 M3/4/5/6 x 6-60mm Одделение 2 Титаниум Штекер Купола Ален Главата Кап Завртки Завртки
Ново - 1 %

МНОГУ 20 M3/4/5/6 x 6-60mm Одделение 2 Титаниум Штекер Купола Ален Главата Кап Завртки Завртки

Залиха
DEN 74.40
DEN 74.00
Износот:

Материјал : Титаниум GR2,TA2
Специфични : M3/4/5/6 x 6/10/12/15/20/25/30мм
Секој обид за 20 КОМПЈУТЕРИ!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Декларираните карактеристики

Големина:
M4x12mm, M5x10mm, M5x15mm, M4x6mm, M6x30mm, M6x40mm, M6x10mm, M5x40mm, M4x10mm, M3x8mm, M3x30mm, M5x12mm, M4x25mm, M4x15mm, M3x20mm, M6x20mm, M4x40mm, M6x55mm, M5x45mm, M5x35mm, M3x15mm, M4x30mm, M5x30mm, M6x12mm, M4x20mm, M4x8mm, M6x50mm, M5x20mm, M5x8mm, M5x50mm, M3x6mm, M4x35mm, M3x10mm, M6x35mm, M3x12mm, M5x6mm, M6x45mm, M6x25mm, M3x25mm, M5x25mm, M6x60mm, M6x15mm
DIY Материјали:
Металугрија
Глава Стил:
Круг
Пакет:
Под 50Pcs
Завртка Тип:
Машина Завртки

Поврзани производи