385 RS385 Бунари со Дијаметар 2.3 mm DC12V Магнетни DIY Електрични Кадифен Играчки Компресор Моторни Голем вртежен момент DC Мотор Електрична Алатка Машини

385 RS385 Бунари со Дијаметар 2.3 mm DC12V Магнетни DIY Електрични Кадифен Играчки Компресор Моторни Голем вртежен момент DC

Залиха
DEN 479.52
Износот:


Декларираните карактеристики

Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
15000 ВРТЕЖИ во минута
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Тип:
Микро Мотор
Ефикасност:
ОДНОСНО 1
Изградба:
Постојан Магнет
Commutation:
Brushless
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Број На Модел На:
RS385
Употреба:
Фан,Дома Апаратот
Тип На Производ:
четка dc мотор
Делокруг на примена:
Vehicular фан, пумпа за вода, компресор

Поврзани производи