DIY Дрво Облик 6 Кука 8 Кука Дренажа Чаша Носителот Стакло Ткиво Рек Кујна Складирање Рек Додатоци Пластични Мозоци Чаша Носителот
Ново - 5 %

DIY Дрво Облик 6 Кука 8 Кука Дренажа Чаша Носителот Стакло Ткиво Рек Кујна Складирање Рек Додатоци Пластични Мозоци Чаша Носителот

Залиха
DEN 699.84
DEN 665.00
Износот:


Добредојдовте На Нашата Продавница 1. ние сме професионални веледрогерија во Кина. 2. ние се обезбеди најниска цена на Aliexpress . 3. ние се обезбеди висок квалитет на производот . 4. ќе биде се купи директно од кина фабрика . 5. ако сакате да се купи големи quanatity,ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена!
Карактеристики :
1.100% сосема нов и висок квалитет.
2.Бонбони дрво форма уникатен, убава, релаксирана и креативни модуларен, мулти-малку дизајн, може да се стави 6 - 8 чаши беа одвод со рачка, лесно да се движите.
Пакувањето на производот :
1set x чаша носителот на решетката
Совети :
Според конкретната ситуација, да се погледне на големината на производот пред купување на нарачки, ви благодарам.

Декларираните карактеристики

боја:
Зелена 6, Сива 6, Зелена 8, Сива 8
Инсталација Тип:
Кат Тип
Тип:
Бања Полици
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
LSBHHS031
Применливи Простор:
Кујна
Материјал:
PP
Употреба:
чаши

Поврзани производи