PowerTrust 2 парчиња 1680mAh AHDBT 401 Go Pro AHDBT-401 AHDBT401 Li-ion Дигитална Камера Батеријата За GoPro 4 HD Херој 4 Hero4
Ново - 24 %

PowerTrust 2 парчиња 1680mAh AHDBT 401 Go Pro AHDBT-401 AHDBT401 Li-ion Дигитална Камера Батеријата За GoPro 4 HD Херој 4 Hero4

Залиха
DEN 660.48
DEN 502.00
Износот:


★ Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
☞ Услуги На Клиентите : ☺☺☺☺☺
1.8 V *Пакет : Yes *Батерија Тип : Литиум Јонска *Погоден тип : за Go Pro Херој 4 *Број на Модел : AHDBT-401 AHDBT401 AHDBT 401 *Тип на Производ : Батерија Li-ion Батерија Пакет
☞ Компатибилен Камера Модели :
За Go Pro HERO4 и Go Pro AHDBT-401 AHBBP-401 Дигитална Камера
☞ Пакет Се Вклучени :
2x AHDBT-401 Батерии
2x Батеријата за Чување
☞ Претпазливост :
※Полнење на батерија пред користење
※Само користи посебни држачи
※Чувате батеријата терминали чисти
※Секогаш чувајте ја батеријата во суво место
※Не предизвикувајте краток спој на батеријата пакет
※Не расклопување на батеријата пакет
※Не го изложувајте батеријата на висока температура
☞ За превозот
1.8 V 1680m Ah /Li-ion
☞ Главна Карактеристика :
♣. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено.
★ Ви благодариме за вашата поддршка !
☞ Работни часови ☺☺☺☺☺
Понеделник-сабота : 9 : 00 ЧАСОТ-18 : 30ЧАСОТ
Напомена : Други времето е достапна, ние се обидуваме да се услуга, можете во секое време за својата погодност, колку што можеме. Ние само брод да се потврди цел адреси.
☞ Повратни информации ☺☺☺☺☺
★ Ние длабоко се надевам дека сте задоволни со вашиот купување од нас.
***********ДОБРЕДОЈДОВТЕ да ја Посетите Power Trust Продавница *************
. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако не сте задоволни, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот за вас.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Висок капацитет / батерија Li-ion батерија со премиум ќелија.
Power Trust 2 парчиња 3.8 V AHDBT 401 1680m Ah Go Pro AHDBT-401 AHDBT401 Li-ion Дигитална Камера Батеријата За Go Pro 4 HD Херој 4 Hero4
AHDBT-401 Замена на БАТЕРИЈАТА за Go Pro 4 Камери
3. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. производот одговара на описот.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 100% Сосема нов и висок квалитет.
☞ Спецификации : *Капацитет : 1680m Ah *Употреба : Камера *Напон : 3. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.Времетраење на снимање не е инфериорен во однос на оригиналот. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Декларираните карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
боја:
Црна
Број На Модел На:
AHDBT-401
Бренд Име:
powertrust
Капацитет:
1680mAh
Напон:
3.8V
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Број На Модел На:
AHDBT-401
Тип На Производ:
Батерија Li-ion Батерија
користат за:
Камерата

Поврзани производи