Везана DIY DMC крстот бод сликарство 14CT unprinted Цвет Самовила вез се Сметаат Крст-Бод памук конец Christmas1010
Ново - 47 %

Везана DIY DMC крстот бод сликарство 14CT unprinted Цвет Самовила вез се Сметаат Крст-Бод памук конец Christmas1010

Залиха
DEN 2995.20
DEN 1587.00
Износот:


Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ве молиме да оставите позитивен
повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели.
Ви благодариме за вашата поддршка и сите!
.Купувачот ќе биде одговорен за
такси превозот да се врати предметите.Цената не вклучува никакви увоз
даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со Трговија Менаџер ID :
cn1511100644 или e-mail,и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме што е можно побрзо.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ако пакетот е ОШТЕТЕН
или не се поклопува со цел што си ја купил,тогаш ве молиме ОДБИЕ нарачката.
Ако сакате стоката под ИТНО да,ние може да го испрати со ЕМС или ПРОЗОРЦИ и DHL и сл., улица, град, регион
и земјата,и пост индекс. Answer : ___________________________ Note : (не надвор рамка)
Answer : ___________________________ Note :
(14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод.
За неусогласеност големина и боја :
1. Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека
предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да се промени за да се
EMS ,UPS-от и DHL и сл курир. Ако имате било какви
проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти
негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со
најдобри услуги на клиентите.
Важни информации за Купувачите :
кога ќе примите цел ве молиме проверете го тоа пред да се регистрирате цел.Ние нема да наплата
превозот обвиненија за одбиени пратки.Ако не
проверете цел пред прифаќање на цел потоа подоцна се најде таму е проблемот или dismatch
тогаш ние НЕ презема било каква одговорност и Нема враќање на купувачот. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот стан Бр.
Па ве молиме да не се отвори спорот, бидејќи на боја или големина на несовпаѓање
Товарни : Бесплатен Превозот во светот (неколку земји не се вклучени),испратена од Кина Пост Воздухопловната.Ако објектите се оштетени или загубени кога
тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и не ќе
му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката.Во спротивно вашата парцела веројатно може да се вратија!
3.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни
царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за importationinto вашата земја. Ние не сме одговорни за ВАШИТЕ ГРЕШКА иако спорот. но
со некои повеќе товар плус. Embroider теми *1.Ние ќе рефундирање на дека ако
враќање на предмети во рок од 30 дена од датум на испорака, ако не сте задоволни со
квалитетот на производите што сте го купиле. Скицата *1.
Опис :
Бода : 220x275
Големина на слика : 40x50cm
Крпа големина : 46x56cm
Боја (Embroidering ткаенина) : Бела
Пакет Содржина : Embroider крпа *1.
Ние брод стоката во рок од 5 работни дена по приемот расчисти исплата.Ние
не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разлики во
царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот
производот е прегледан.

Декларираните карактеристики

Големина:
picture size 40x50cm
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПП торба
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
поставете везови:
Везана
Е Прилагодена:
Yes
Големина:
40x50cm
Шема:
Портрет
Материјал:
100%памук
Рамка:
no
Стил:
Европа

Поврзани производи