Моден 12 пара/set Симулирани Бисер Обетки За Жените Накит Bijoux Пирсинг Студ Обетки
Ново - 31 %

Моден 12 пара/set Симулирани Бисер Обетки За Жените Накит Bijoux Пирсинг Студ Обетки

Залиха
DEN 47.52
DEN 33.00
Износот:


Моден 12 пара/set Симулирани Бисер Обетки За Жените Накит Bijoux Пирсинг Студ Обетки

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Rinhoo jewerly
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
is_customized:
No
Број На Модел На:
W34487H01
Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Обетки
Стил:
Класичен

Поврзани производи