Вампир Витез Крстот Ѓердан Вампир Витез Yuki Cosplay Ѓердан НОВИ
Ново - 11 %

Вампир Витез Крстот Ѓердан Вампир Витез Yuki Cosplay Ѓердан НОВИ

Залиха
DEN 404.16
DEN 360.00
Износот:


Costume OK Вампир Витез Крстот Ѓердан Вампир Витез Yuki Cosplay Ѓердан НОВИ 100% Сосема нов Кол : 1 X Ѓердан Боја : како на сликата Големина : Вкупна Должина : 18cm Конверзија : 1cm=0.39 инчен /1 инч =2.54 см
Превозот
Пред превозот, ние строго ќе тест секое парче за да се обезбеди квалитет.
За бесплатен превозот, ние прифаќаме Кина Пост Воздух Mail, e Packet, итн.
Можете исто така да плати EMS, DHL, Fedex ако ви треба итно.
Проценката на превозот дена :
Кина Пост Воздух Mail : 15-60 работни дена. (САД, Европа, Азија 10-25 дена; Јужна Америка, Африка 25-60 дена)
e Packet : 7 - 20 работни дена.
EMS : 5-14 работни дена.
DHL/ФЕДЕКС : 3-7 работни дена.
По Продажба На Услуги
1.Ако не ви се допаѓа стоката која сте ја добиле, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена. Ве молиме чувајте го во оригинална како што
прати и врати се на нас. Откако ќе го примени и да го провери тоа право, ние прифаќаме целосна наплата.
2.Ако постојат проблеми со квалитетот, ве молиме прво контактирајте со нашата служба за корисници штом си примил, што може да
потребни за снабдување со фото да го покаже тоа. Ние ќе обезбеди решение за вас, како и размена или да се вратат.
3.Ако има некои проблеми со превозот, ве молиме contct ни е на прво место. Ние ќе ги провери следење тука.
Повратни информации
Вашето мислење е многу важно за нас. Ако ви се задоволи со нас, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
Ако има некои непријатни за време на вашиот превозот, ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници пред negetive
повратни информации, бидејќи ние ќе се обидеме потрудиме да им служи додека не се задоволи со нас.

Декларираните карактеристики

Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Прачки
Знаци:
Вампир Витез Крст
Материјал:
Метал
Материјал:
Никој
Должина:
18cm

Поврзани производи