20 Поставува Замена Копчиња За SNES Супер НСВ Пластични Копчиња A B X Y Замена За Nintendo Супер ВАЛУТНА Контролер
Ново - 5 %

20 Поставува Замена Копчиња За SNES Супер НСВ Пластични Копчиња A B X Y Замена За Nintendo Супер ВАЛУТНА Контролер

Залиха
DEN 378.24
DEN 360.00
Износот:

За SNES Супер НСВ Пластични Копчиња A B X Y Замена За Nintendo Супер ВАЛУТНА Контролер
Трета Страна замена A B X Y Копчиња за SNES SFC контролори. Одличен за поправка на контролори со одмазди копчиња ако оригиналниот влошки се носи. Вклучува A, B, X, Y копчето Сосема нов.

Декларираните карактеристики

боја:
Секој 10 Сет
Со USB:
NO
Бренд Име:
HONGYOU
is_customized:
NO
Nintendo Модел:
Супер Famicom
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
Број На Модел На:
За SFC
Компатибилен со:
за SNES Пластични Копчиња
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Пластични Копчиња За SNES
Состојба:
Бренд Нови
боја:
шарени
Стил:
Не оригиналниот

Поврзани производи