8 Инчен (20 СМ) Нерѓосувачки Челик Плоштадот Дожд Туш Главата 248 Дупки за Вода Од Врнежи Showerhead. (Не Вклучувајќи Туш Рака)
Ново - 30 %

8 Инчен (20 СМ) Нерѓосувачки Челик Плоштадот Дожд Туш Главата 248 Дупки за Вода Од Врнежи Showerhead. (Не Вклучувајќи Туш Рака)

Залиха
DEN 1728.00
DEN 1210.00
Износот:


Опис На Производот :
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Површина : Хром Заврши
Големина на Туш Глава : 8" 20cm*20cm
Испорака : ·ве Молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ·Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата. ·Превозот ќе биде низ целиот свет преку UPS/FEDEX/DHL/EMS/Кина Пост, и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас. ·Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест. ·Треба да проверите објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета. Гаранција : ·Доаѓа со 5 години производство гаранција; ·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено; ·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. Контакт со нас на : ·Ако сакате да се направи голема цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене. ·Ако треба да нарачате повеќе објекти,pls дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот. Повратни информации : ·јас ќе се опише предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам; ·ве Молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, за да можеме да работат надвор; ·Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Ве молиме Внимание : Разни земји имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред порака кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати стандардна големина G1/2 цевка за купувачот од Азија,испрати стандардна големина G3/8 цевка за купувачот од Европа. Се надевам дека ќе може да го разбере!

Декларираните карактеристики

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
SHH-020
Туш Главата Функција:
Врнежи Од Дожд Туш Глави
Бренд Име:
Haliaeetus
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Туш форма:
Плоштад
Површина По Завршувањето:
Хром
Стил:
Една Глава
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина(Копно)
is_customized:
Yes
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Авто-Термостат За Контрола На
Додатоци:
туш сет
Обликот:
Плоштад

Поврзани производи