Масло Гориво Линија Црево Филтер за Полнење За STIHL MS180 MS170 017 018 Пила Делови

Масло Гориво Линија Црево Филтер за Полнење За STIHL MS180 MS170 017 018 Пила Делови

Залиха
DEN 286.08
Износот:


Опис :
- 100% сосема нов и висок квалитет
- За STIHL MS180 MS170 017 018 Пила
- Замена за ОЕМ# 1130 647 9400, 1123 640 3800, 1123 640 3200, 1123 640 7102, 11303587700
- Материјал : Пластични+Метал
Големина На : Прибл. 10x 4.5 х 0.5 cm/ 3.94 x 1.77 x 0.20 инчен
Пакетот Вклучува :
1 Парче Црв Опрема
1 Парче Пумпа За Масло
1 Парче На Филтерот За Масло
1 Парче Масло Линија
1 Парче На Гориво Линија
Answer : ___________________________ Note :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, точка 's боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Декларираните карактеристики

Тип:
градина алатка делови
is_customized:
No

Поврзани производи