Новиот Сензор за светло растојание слушалка flex кабел за Xiaomi Mi3 M3 3 Мобилен телефон WCDMA / CDMA2000

Новиот Сензор за светло растојание слушалка flex кабел за Xiaomi Mi3 M3 3 Мобилен телефон WCDMA / CDMA2000

Залиха
DEN 91.20
Износот:

Ние се залагаме за 5-ѕвезда услуга се наведува однапред нашите политики, нашите превозот го оценувате & превозот фреквенција. Висок квалитет Flex кабел модул замена
2. Превозот време на крајот на краиштата зависи од курирска служба компанија, Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се на одговорноста за превозот услуга. Сите стоки ние се обидуваме тест пред да ја испратите. Замени скршен или нефункционален објект со нова
3.
Политика На Враќање :
1. Сите предмети се испраќаат од Кина од страна на воздух mail. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено во "шпиц" периодите или неочекувани временски услови.modname=ckeditor
За производот
1. Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови
Плаќање :
1. Ако времето за испорака е подалеку од она што можете да го прифатите, ве молиме да ги купите во локалната. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Врати стока, мора да се неискористени, во оригинална состојба и ги вклучуваат сите додатоци. Ве молиме не заборавајте да ни даде ПЕТ ЅВЕЗДИ на сите Детални Продавачот Рејтингот.
Превозот :
1. Ние веруваме дека сè може да се реши од страна на комуникација. Трошоците за превозот не се враќа. На restocking такса може да се примени ако стока се користи. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме контактирајте со нас за кој било производ или услуга прашања пред да се Отвори случај на aliexpress за решение. Ние само бродот да aliexpress адреса на купувачот. Ве молиме да ја плати во рок од 10 дена по аукцијата заврши. Ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение пред да го отвори спорот.
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а). Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие зголемувања на трошоците ќе биде пред наддавање/купување. Било несреќен случај или не-професионална инсталација за стоки, ние не може да го замени. Кога ќе се направи исплата, ве молиме оставете го вашиот телефонски број кој е потребен во превозот. ние не прифаќаат промени адресата.
Во случај дека не сте задоволни со трансакцијата, ве молиме контактирајте со нас пред да ја поднесете вашата оценка. Ако сте биле задоволни со оваа трансакција, ве молиме да одговори со сите 5 ѕвезди! Ако не сте задоволни, едноставно да ги споделите со нас преку e-mail, наместо да ја напушти ниска оценка, а ние ќе се потрудиме да го реши. Бидејќи на меѓународен испорака, превозот времето е речиси надвор од наша контрола, па ве молиме да ја проверите проценето време на пристигнување пред да ја купите. Normlly Најголем дел од пакетот ќе пристигне 20-60 Работни дена зависи од купувачот локација. Ние не се одговорни за било обичај давачки или увозни даноци. Ние ќе ја плати поштенските трошоци на замената на купувачот. Објектот бродот на работни дена само и ние не може да понуди сабота, недела или празник испорака. Ние брод на светот. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот
4.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
westrock
Број На Модел На:
Xiaomi Mi3 M3 3
дизајн:
Бар

Поврзани производи