HanCheng Нова Мода Шарм Сребро Позлатен Помине Gem Камен Кубни Циркони Љубов Срцето Студ Обетки За Жените Накит brincos bijoux
Ново - 35 %

HanCheng Нова Мода Шарм Сребро Позлатен Помине Gem Камен Кубни Циркони Љубов Срцето Студ Обетки За Жените Накит brincos bijoux

Залиха
DEN 374.40
DEN 243.00
Износот:

Han Cheng Нова Мода Шарм Сребро Позлатен Помине Gem Камен Кубни Циркони Љубов Срцето Студ Обетки За Жените Накит brincos bijoux

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
E-569
Бренд Име:
HANCHENG
Материјал:
Кубен Циркони
Поставување Тип:
ноктите
Материјал:
бакар,циркони
занаети:
Умре-Кастинг,Позлатен,Prong Поставување
Позлата Боја:
Сребро.
Функција:
Спречување на алергијата
Стил:
Моден

Поврзани производи