EZ Тетоважа Игли Револуција Кертриџ Криви Магнум #12 0.35 мм М-коси 3,5 мм за систем Тетоважа Машини и grips20 парчиња /кутија
Ново - 10 %

EZ Тетоважа Игли Револуција Кертриџ Криви Магнум 12 0.35 мм М-коси 3,5 мм за систем Тетоважа Машини и grips20 парчиња /кутија

Залиха
DEN 816.00
DEN 734.00
Износот:


EZ Револуција Тетоважа Игли Криви Магнум Кертриџ За Ротари Тетоважа машини и костец
Опис : Спецификација : EZ Тетоважа Нова Револуција Тетоважа Игла Касети Компатибилен со СИТЕ Јастреб видови кертриџ систем машини и костец. 100% Д О Гас Sterilized и поединечно пакувани. Мазни рабови се елиминира дополнителни трауми. Игли направени од 316 медицински одделение од нерѓосувачки челик. Медицински степен на пластични совети. 20 Игли по кутија. Карактеристики : Безбедност мембрана внатре во системот. Светлината јасни бои совет тело - подобра видливост. Низок профил, домување & подобро мастило проток & облик на внатрешноста. Маг криви совет на крајот за полесно кривина. Точно одговара за игла групи во секое време и Мазни рабови се елиминира дополнителни трауми Спецификација : X Коси : 3.5 мм Дијаметар : 0.35 mm (#12 Bugpin) големина на располагање : 5,7,9,11,13,15,M1 C-2 .

Декларираните карактеристики

боја:
RC1207M1C-2, RC1209M1C-2, RC1211M1C-2, RC1213M1C-2, RC1215M1C-2, RC1205M1C-2, RC1221M1C-1
Тип:
Тетоважа accesories
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Криви Магнум Кертриџ игли
Бренд Име:
EZ
Име на производ:
EZ кертриџ игли криви магнум
Големина:
#12 0.35 MM
Количина:
20pcs/многу
М-коси:
3.5 mm

Поврзани производи