ANGNYA 1pcs 3Colors Жените Директно Хлапак Ножеви Нокти Датотека и Solingen Челик +Пластична Рачка Помине Уметност Алатки Две Употреба
Ново - 25 %

ANGNYA 1pcs 3Colors Жените Директно Хлапак Ножеви Нокти Датотека и Solingen Челик +Пластична Рачка Помине Уметност Алатки Две

Залиха
DEN 146.88
DEN 110.00
Износот:


ANGNYA 1pcs 3 Colors Жените Директно Хлапак Ножеви Нокти Датотека и Solingen Челик +Пластична Рачка Помине Уметност Алатки Две Користите Карактеристики :
Состојба : 100% Нови
Професионални Права Жилет
Идеален за Берберот Продавници и Салони за Коса Употреба
Ве молиме да се користи со претпазливост, како ножеви се исклучително Спецификации :
Legth : 19.5 cm
Боја : Розова боја,црна,жолта
Нето тежина : 12g
Пакет Содржина :
1 парчиња Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ И 5 ЅВЕЗДИ, АКО СТЕ ЗАДОВОЛНИ СО НАШАТА ОБЈЕКТИ И УСЛУГИ.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Декларираните карактеристики

боја:
Светло Жолта, Црна, Розова
Тип На Објект:
нокти датотека
Количина:
1pcs
Број На Модел На:
ANGNYA-TD00742
Напон:
None
Бренд Име:
ANGNYA
Големина:
19.5*1.7CM
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Двете Употреба
Материјал:
Нерѓосувачки челик датотека + Пластична рачка
Бричење Нож Големина :
19.5*1.7 CM
Пакет:
1pcs
Употреба:
ноктите
боја:
Розева боја,црна,жолта

Поврзани производи