QIANG YI 2018 Лето Стил Bandeau Strapless Притисни До Секси Бикини го Поставите Жените Бански Костим за Капење Одговараат на Бразилецот Плажа Носат
Ново - 24 %

QIANG YI 2018 Лето Стил Bandeau Strapless Притисни До Секси Бикини го Поставите Жените Бански Костим за Капење Одговараат на

Залиха
DEN 684.00
DEN 520.00
Износот:


100% Сосема Нов & Висок Квалитет на Боја : 4 боја (како на сликата покажува) Големина : 4 големини (S, M, L,XL ) Стил : Бикини&костими за капење Забелешка : 1. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое' пред вашето купување. 2. Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен. 3. Ве молиме овозможи 1-2cm отстапувања поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. 4.Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големина.
Референтна Големина cuit : см (1cm=0.39 инчен 1 инч=2.54 см)
! ДОЛЖНОСТ & ДАНОК :
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја. Ние ќе ви помогне да го прогласи објектот како "подарок", со ниска вредност.
! Внимание Ве Молиме :
За транспорт потреби, фустанот кој сте го добиле ќе имаат пати феномен. Ве молиме не грижете се, ова пати ситуација ќе исчезне по прв пат ќе го избришете или пеглање.
! За боја :
Сликите се само примероци за референца. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во самите објекти

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Бикини Сет
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
QIANG YI
Половината:
Средината На Половината
Пол:
Жените
Број На Модел На:
бикини поставите 789
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Полиестер,Spandex
Со Подлога:
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Поврзани производи