Моден Жените Дами Лабава Исклучување Рамо Секојдневен Долг Ракав Блуза Блузи Лето Шупливи Надвор Нерегуларни Блуза Кошули Облека
Ново - 15 %

Моден Жените Дами Лабава Исклучување Рамо Секојдневен Долг Ракав Блуза Блузи Лето Шупливи Надвор Нерегуларни Блуза Кошули Облека

Залиха
DEN 410.88
DEN 349.00
Износот:

Опис
Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели. Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! Материјал : Памук Мешавина
Боја : Црна,Вино Црвено,Сино
Големина : S M L XL
Големина на Табелата(cm)
Големина Биста Должина На Ракав
Должина S 88 см 57 см 71 cm M 94 см 58 см до 72 см L 100 см 59 см 73 cm XL 106 cm 60 cm 74 см
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Пакет се Вклучени : 1x Long Ракав Жените Врвот
Плаќање и Испорака
РОК И УСЛОВИ
Превозот Адреса
Ние САМО ќе брод објектот на вашиот Paypal Потврди Адреса, па ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да ја купите објект.
Купувачот треба брод на друга адреса (не Paypal потврди адреса) треба да се јавите пред да го купи објектот.
Ние сме воопшто одговорни за превозот адреса е предвидено погрешно.
Превозот Време / Време За Испорака
Ние се обидуваме се потрудиме да брод од ист ден за плаќање расчисти пред 5.00 ЧАСОТ (Pacific Time) , во спротивно ние ќе брод на следните работни дена.
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испорачани во понеделник или следниот работен ден.
Ние ги користиме USPS со Испорака Потврда. Голема цел ќе се испраќаат преку Приоритет пошта (со следење) автоматски, без никакви дополнителни превозот цена.
Подолу е приближното време на испорака за различни земји (само проценува, не гарантира) :
2-9 работни дена за да купувачот во САД
Замена/Размена
Ние прифаќаме размена/замена објект во рок од 30 дена кога клиентите добиваат стока.
Купувачот ќе плати се врати превозот цена, без оглед на било какви причини. Не е исклучок.
Ние ќе процесот на RMA во рамките на 7-14 дена кога ќе примите објект назад. Ние размена/замена точка само ако објектот е во истата состојба како кога ние се испраќаат надвор. Не е исклучок.
Несакани производ се враќа ќе биде предмет на 15% restocking такса и стока мора да биде во неискористени состојба само.
За Повратни Информации
Кога ќе го примите објект и задоволни со производот, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 бодови НСД. Ние ќе остави 5 Бодови НСД повратни информации за вас.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте преку Порака и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. Ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации, без каква било комуникација со .

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
Meihuida
Број На Модел На:
жените блуза
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Повик
Декорација:
Шупливи Надвор
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Пол:
Жените

Поврзани производи