2 парчиња/многу големо зелен Камен Камен парче шарм Pendant (форми случајно) F2709
Ново - 5 %

2 парчиња/многу големо зелен Камен Камен парче шарм Pendant (форми случајно) F2709

Залиха
DEN 396.48
DEN 377.00
Износот:


Материјал
ахат
Надвор големина
Околу 45x70mm
Големина На Конверзија
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Зелена
Тежина
Околу 30g/pc за pc
Обликот
нередовните
Забелешка
на располагање

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
ахат парче
Бренд Име:
Linsoir Монистра
Пол:
Жените
Метали Тип:
Ахат
Име:
ахат парче
Големина:
about 45x70mm
боја:
Зелена
Материјал:
зелена ахат

Поврзани производи