OHRYIYIE 2018 Дебели Топло Жените Turtleneck Зимски Џемпер Женски Плетени Жените Џемпери И Pullovers Скокач Tricot Зима Блузи
Ново - 38 %

OHRYIYIE 2018 Дебели Топло Жените Turtleneck Зимски Џемпер Женски Плетени Жените Џемпери И Pullovers Скокач Tricot Зима Блузи

Залиха
DEN 991.68
DEN 615.00
Износот:


Големина
Рамо
Биста
Должина
Една Големина
слободни
80-98cm
57cm
(1inch =2.54 см) , ќе има 1-3cm отстапување.
Есен, Зима-Флеш Продажба
Categary
Answer : ___________________________ NOTE : Ние имаме само една продавница наречена "OHRYIYIE" на aliexpress. Производите се продаваат во другите продавници со истиот дизајни или фотографии се не од нас. имаме сопствени посебни линии за производство, сите производи се продаваат се ексклузивни и висок квалитет.ви благодариме.
ПОШТЕНСКИ : Ние обезбедуваме бесплатно изразат испорака за повеќето земјата.Време на испорака околу 15-45 дена (дена).Ние ќе брод вашата пакет во 2 дена,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и телефон numer е десно.
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. Трговија на големо, ние ќе обезбедиме дополнителни попусти за продажба на големо клиенти, ве молиме контактирајте со нас за прв пат. За превозот, ние може да се испрати на стоките непосредно да на вашите клиенти, ќе не оставите информации за нас, може да ни остави порака. Како може песна мојот пакет? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите).или можете да контактирате со нас за да ви помогне да ги пратите. Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака да ни кажете колку сакате прогласи. Како да се биде Vip Корисниците? Ако сте по втор пат да ги купуваат нашите производи, и да ни даде добра повратна информација, ве молиме да се соберат нашата продавница, ќе стане OHRYIYIE бренд продавница живот VIP корисниците. Vip Корисниците Придобивките? Ако сте Vip корисниците,сите стоки во продавницата ќе уживате во екстра попуст,Особено на нови производи,ќе уживате во најголем попуст.Ве молиме контактирајте со нас frist ако сакате да се купи.

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Акрилик,Памук
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Бренд Име:
OHRYIYIE
Број На Модел На:
Sweater148
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал Состав:
Памук
Дебелина:
Дебели
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени

Поврзани производи