Tonval Жените Фламинго Гроздобер Везови Се Облекува Елегантно 2017 Есен Зима Плус Големина Ретро Памук Црни Фустани
Ново - 30 %

Tonval Жените Фламинго Гроздобер Везови Се Облекува Елегантно 2017 Есен Зима Плус Големина Ретро Памук Црни Фустани

Залиха
DEN 1410.72
DEN 987.00
Износот:


Големина НАС
Големина на велика БРИТАНИЈА
Големина RU
Големина Мерење Биста (cm) Половината (cm) Ракав (cm) Должина (cm) S 4 6 42-44 88 70 45 101 M 6 8 46 93 75 45.5 102 L 8 10 48 98 80 46 103 XL 10 12 50 105 87 46.5 104 XXL 12 14 50-52 110 92 47 105 3 XL 14 16 52 115 97 47.5 106 4 XL 16 18 54 120 102 107 48 ЗАБЕЛЕШКА :
Ве молиме следете ги големината на табелата за да изберете големина. И големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.
Answer : ___________________________ Note :
Ако ви треба ракави стил, ве молиме кликнете на оваа врска :

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
А-Линија
Бренд Име:
Tonval
Сезоната:
Зима
Број На Модел На:
MXN1576
Стил:
Гроздобер
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Вез
Материјал:
Памук
Деколте:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Врвка за околу
Половината:
Природни
Шаблон Тип:
Вез
Големина:
S,M,L,XL,XXL,3XL,4XL
Стилот 1:
Фламинго Везови Фустан
Стил 2:
Есен, Зима Црн Фустан
Пад на Превозот и трговија на Големо :
Ние Нудиме Пад на Превозот и трговија на Големо
боја:
Црна

Поврзани производи