Харис Стил Bipod Лов QD Прашка Вртливата Адаптер за Монтирање Bipod додаток
Ново - 38 %

Харис Стил Bipod Лов QD Прашка Вртливата Адаптер за Монтирање Bipod додаток

Залиха
DEN 559.20
DEN 347.00
Износот:


СПЕЦИФИКАЦИЈА Харис Стил Bipod Лов QD Прашка Вртливата Адаптер за Монтирање Материјал : Метал L*W : 60*35m Тежина : 29g Тип : Bipod Универзален Адаптер одговара на било какви Харис Стил Bipod
2

Декларираните карактеристики

боја:
Црна
Бренд Име:
canis latrans

Поврзани производи