2 парчиња 1/12 куклена куќа Минијатури Пластични Безжична Слушалка Слушалки Кукла Куќа Оркестарот Класичните Играчки за Детето Деца Божиќ Подарок
Ново - 50 %

2 парчиња 1/12 куклена куќа Минијатури Пластични Безжична Слушалка Слушалки Кукла Куќа Оркестарот Класичните Играчки за Детето

Залиха
DEN 270.24
DEN 135.00
Износот:


Опис :
- Исклучителна многу детални безжична слушалка слушалки модел за куклена куќа додатоци
- Погоден за 1/12 куклена куќа минијатурни оркестарот за полнење
- Материјал : Пластика
- L x W : Приближно 1.5 x 1.6 см/0.59 x 0.63 инчен
- Исклучителна колекција на кукли, врвен прилог на било традиционалните кукли куќа
Пакетот Вклучува :
2 Парчиња Куклена Куќа Минијатурни Слушалка
Answer : ___________________________ Note :
Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2mm разлики во големина
Ве Молиме Прочитајте Го Пред Да Го Купат
ИСПОРАКА
1.Во светот превозот, само освен неколку земји .
2.Повеќето земји ние нудиме Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само очекуваме далечински сајтови.
3. Ние ќе брод вашата нарачка навремено по плаќање на проверка.
4.Двојно провери и потврди вашата нарачка адреса натпревар превозот адреса, ние само брод цел адреса.
5.Време На Испорака :
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по 25 работни дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние и ветуваме ние ќе им помогне додека пратката пристигнува за вас!
Плаќање
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ние ќе го организира превозот ASSP.
ПО ПРОДАЖБА НА УСЛУГИ
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни коментари ќе бидат многу важни за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако сте задоволни од нашите услуги.И ние исто така ќе ви понуди 5 ѕвезди повратни информации.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас на прво пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Декларираните карактеристики

Материјал:
Пластични
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
Мебел Играчки
Тип:
Мебел Играчки Сет
Скала:
1
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Не за деца под 3 години
Бренд Име:
MagiDeal

Поврзани производи