Лава Камен Ambers Буда Хривнија Златен Лав Накит TigerEeye Turquoises Јога пол Мажи Mujer Pulseras нараквици алки
Ново - 30 %

Лава Камен Ambers Буда Хривнија Златен Лав Накит TigerEeye Turquoises Јога пол Мажи Mujer Pulseras нараквици алки

Залиха
DEN 142.08
DEN 99.00
Износот:


Лава Камен Килибар Буда Хривнија Златен Лав Накит Tiger Eeye Turquoises Јога пол Мажи Mujer Pulseras нараквици алки Опис на Производот Објект Quatity : 1 КОМПЈУТЕР чакра камен хривнија Објект Материјал : Природни лава камен beaded влакно хривнија Објект Должина : 19cm Износ : 1 КОМПЈУТЕР Мерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч = 25.4 mm Белешки : Бидејќи на светлината, резолуција и така натаму, ќе има боја разлики answer : ___________________________ Note : Сите нараквици во продавницата може да се прилагоди,ако таму не мора вашата големина, pls да ни оставите порака да ни кажете на хривнија големина,можеме да го направиме тоа за вас, ви благодариме!!
САД $ 3.99 / Цена
САД $ 2.45 / Цена
САД $ 5.16 / Цена
US $ 4.99 / Цена
САД $ 9.98 / Цена
САД $ 16.07 / Цена
САД $ 2.43 / Цена
САД $ 2.52 / Цена
САД $ 2.85 / Цена
САД $ 2.92 / Цена
САД $ 2.56 / Цена
САД $ 2.74 / Цена

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Број На Модел На:
20SB1200G-8MM
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Расположение Tracker
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Метали Тип:
бакарни легури
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Пол:
Унисекс

Поврзани производи