Девојка Топло Ски 2017 нов бренд Голема Крзно пом poms топката Плетени капи шамија шапка сет Зимски жените Beanie Шапка дебели Skullies женски капа
Ново - 15 %

Девојка Топло Ски 2017 нов бренд Голема Крзно пом poms топката Плетени капи шамија шапка сет Зимски жените Beanie Шапка дебели

Залиха
DEN 422.40
DEN 359.00
Износот:


Здраво Драги : Ние може да промет на големо, ќе биде подобро попусти, поевтини цени, како и подобра испорака канали. Ски Поставен Девојка 2017 бренд Голема Крзно пом poms топката Плетени Капа капи шамија шапка сет Зимски жените Шапка Beanies Шапка дебели Skullies женски капа Стил : Мода,Прекрасна,Улица,Отворен,Скијање,Секојдневен,Хип хоп,Домот Карактеристики : Подарок,Отворено,Ски,Патување,Улица,Снег капа,Девојка,Студент Големина : Возрасни Боја : 25 Бои како сликата на Пакет : Set / Scarfs и капи Ако се купат повеќе од 2 парчиња ,ние ќе се даде на подобро discunt Забелешка : 1. Ве молиме овозможи мала 1-3cm разликата се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување 2. Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно да се провери големината на табелата и да ја одберете големината врз основа на вашиот вистинска големина ви Благодариме и убав ден! Подарок За Слободни ,Еден Подарок Со Една Цел,Случаен Боја, ( Може да остави порака за да ми каже дека сакате подарок реден број,во Спротивно тоа ќе биде по случаен избор) ве Молиме проверете вистински фотографии...... Ве молиме да го користите Коса компресор да се направи тоа многу меки и меки, како што е прикажано

Декларираните карактеристики

Големина:
Adult
Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик,Памук
Пол:
Жените
Број На Модел На:
2418
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
Стил:
Мода,Прекрасна,Улица,Отворен,Скијање,Секојдневен,
боја:
Црвена,Бела,Црна,Розова,Сива,
Големина на:
Возрасни ,Доволно еластичноста да се водат за возрасни големина
Карактеристики:
Подарок,Отворено,Ски,Патување,Улица,Снег капа,Девојка,Студент
Шаблон Тип:
Полна боја Плетени Капа капи и шамија & маски поставува зима жените шапка
Пакет:
Шапка и шамија за 1 сет

Поврзани производи